Obecná brigáda

Porobiť poriadok v dedine sa podarilo ešte pred Veľkou nocou, tak ako to bolo v pláne. A keďže táto akcia je závislá na počasí viac, aká ktorákoľvek iná, oznámená bola na poslednú chvíľu. Napriek tomu sa jej zúčastnila takmer stovka obyvateľov.  Členovia dobrovoľných organizácií v obci, Mládež v Kátlovciach, deti, jednotlivci aj celé rodiny v spolupráci so zamestnancami Obecného úradu Kátlovciach v sobotu 22. marca 2024 zase spravili kus krásnej práce a celoobecná brigáda dopadla skvele.

Desiatky ľudí bez potreby väčšej koordinácie odpracovali stovky hodín na skrášlení našej obce, na miestach, ktoré sú im srdcu blízke.  Nebolo v mojich možnostiach každému poďakovať osobne. Tak aspoň týmto spôsobom chcem vysloviť jedno obrovské a úprimné ĎAKUJEM!

Osobitne členkám Miestnej organizácie Jednoty dôchodcov Slovenska a pani kuchárke za to, že nás nenechali hladných, a DHZ Kátlovce za poskytnuté priestory a samozrejme Vám všetkým, ktorým záleží na tom, ako naše Kátlovce vyzerajú. Je Vás čím ďalej, tým viacej. A s dobrým pocitom to hovorím aj kolegom z iných samospráv, keď počúvam, že u nich by nikto neprišiel.

A v neposlednom rade posielam srdečné “ďakujem” niekde tam „hore“  za nádherné počasie, ktoré vydržalo, kým sme sa nerozišli. A ako som už niekoľko krát povedal, Tam hore nás má Niekto skutočne rád.

 

DM

Aktualizácia príspevku 11.04.2024 upravil Michal Čapkovič