Trojkráľový stolnotenisový turnaj

Sviatky tento rok utiekli akosi rýchlejšie, ako býva zvykom a pôvodný termín, na ktorý bol stolnotenisový turnaj plánovaný sa presunul na trojkráľovú sobotu 6. januára 2024. O jedenástej hodine sme uzavreli registráciu hráčov a spolu s Tomášom Madarászom a Romanom Krchnárom,  rozlosovali šestnástich prihlásených do štyroch skupín.

Po odohraní základnej časti postúpili dvaja najlepší hráči z každej skupiny do vyraďovacích súbojov a keďže sme mali pripravenú ešte jednu sadu pohárov aj pre juniorov, ktorí sa však nezúčastnili, zahrali si vyraďovacie súboje aj nepostupujúci hráči.

V tejto kategórií sa na treťom mieste umiestnil Šimon Čapkovič, druhú priečku obsadil Milan Fandel z Radošoviec a zvíťazil Ján Juroš.

V kategórí víťazov tretiu priečku obsadil Martin Mačica z Veľkých Kostolian,  druhé miesto domáci Dávid Depeš a absolútnym víťazom turnaja sa stal najstarší prihlásený – Pavol Krchnár,  ktorý všetkým „vytrel zrak“ a suverénne  ukázal, že dôchodcovia v žiadnom prípade nepatria do starého železa.

Všetkým hráčom ďakujem za účasť a chlapcom a mojim babám za pomoc s organizáciou. Vidíme sa (najneskôr) o rok.

DM

Aktualizácia príspevku 23.01.2024 upravil Michal Čapkovič