Stolnotenisový turnaj 2019

V medzi sviatkovom vianočnom období – v piatok 27.12.2019 sa v miestnej telocvični už tradične uskutočnil stolnotenisový turnaj o Pohár starostu obce Kátlovce. Tento turnaj to bol už 17. ročník v poradí. Už tradične sa hralo v dvoch kategóriách: žiaci do 15 rokov a dospelí od 15 rokov. Do tohto turnaja sa celkovo prihlásilo tento rok 20 súťažiacich. V kategórii mládeže do 15 rokov súťažilo 6 žiakov. Prvenstvo získal Matej Zemko, na druhom mieste skončil Šimon Čapkovič, tretí bol Jakub Šurina. V obsadení ďalších miest bolo konečné poradie nasledovné: Marko Rajnic, Tadeáš Machovič a Lukas Rajnic. Do súťaže dospelých sa prihlásilo v tomto roku 14 stolných tenistov. Z prvenstva sa radoval Pavol Krchnár, ktorý vo finále zdolal Jakuba Chrvalu. Tretie miesto obsadil Roman Krchnár, ktorý zdolal Martina Mačicu. Poďakovanie za organizáciu turnaja patrí bratom Dávidovi a Jakubovi Chrvalovcom a Tomášovi Madarászovi, ktorí sa postarali o jeho hladký priebeh. Poďakovanie tiež patrí všetkým účastníkom turnaja.